Optymalizacja operacyjna

Zastanawiasz się, jak poprawić wynik finansowy?

Decydujesz się zwiększać skalę, poprzez wzrost obrotów. Pozyskujesz nowe zlecenia, klientów, bądź powiększasz flotę własną i podwykonawców. Jest to naturalne działanie, natomiast, może być gwoździem do trumny, jeżeli zły wynik finansowy, jest rezultatem błędów operacyjnych.

Pomożemy Ci przeanalizować błędy, popełniane przez personel.

Wprowadzimy razem z Tobą, rekomendowane przez nas zmiany, do procesów operacyjnych w strukturze firmy. Będziemy ściśle współpracować z kadrą zarządzającą firmy, a także z jej personelem, aby zalecone przez nas plany i strategie rozwojowe, znalazły swoje zastosowanie w praktyce, a nie tylko w teorii.

Co zyskasz?

CZAS – optymalizacja wymaga wielu godzin analiz, pracy z procesem oraz z człowiekiem. W Upswing Optimize wiemy, że Twój czas jest na wagę złota, dlatego chętnie wesprzemy Cię w procesie wdrożeniowym.

PEWNOŚĆ – pewność, że rekomendowane zmiany rzeczywiście zostaną wprowadzone, w funkcjonowanie firmy.

PIENIĄDZE – każda dobrze przeprowadzona optymalizacja, wiąże się ze zwiększeniem efektywności i wydajności pracowników, którzy mają bezpośredni wpływ na dochody organizacji, czy to przez zwiększenie obrotów, czy przez ograniczenie kosztów i ryzyka finansowego, wynikającego często z niewiedzy lub złych decyzji personelu.

Umów się na niezobowiązującą rozmowę i sprawdźmy w jaki sposób możemy usprawnić Twoją firmę!

Jesteś zainteresowany ofertą?