Mariusz Kołodziej – założyciel

 

Specjalizacja zawodowa – ekspert w sektorze transportu drogowego. Podnosi kompetencje operacyjne, menedżerskie oraz komunikacyjne, w zespołach zajmujących się spedycją i transportem drogowym. Jako konsultant optymalizuje pracę operacyjną oraz komunikację w przedsiębiorstwach spedycyjnych i transportowych. Jako trener koncentruje się na zagadnieniach związanych z organizacją transportu drogowego. W interesujący i wartościowy sposób łączy wiedzę teoretyczną, z wieloletnim doświadczeniem, oferując swoim kursantom umiejętności, które mogą wykorzystać już następnego dnia, w swojej codziennej pracy.

 

Doświadczenie zawodowe – 17 lat doświadczenia w branży TSL, 10 lat praktyki w zakresie szkoleń w sektorze transportu drogowego; 8 lat doświadczenia jako publicysta i prelegent branżowy, 5 lata pracy jako konsultant operacyjny w transporcie drogowym 

 

O SOBIE:

Transport drogowy, to krwiobieg gospodarek. Zwiększam efektywność przedsiębiorstw, w sektorze transportu drogowego. Poprzez szkolenia i optymalizację operacyjną, podnoszę kompetencje, wyniki i wartość we wszystkich kluczowych obszarach.

Moją misją, jest wdrażanie najlepszych praktyk w branży TSL. Owocem tych działań, są kompetentne i zorganizowane przedsiębiorstwa w branży TSL. W rezultacie, sprawiając, że każda gałąź gospodarki może funkcjonować lepiej – dla nas wszystkich. Od 17 lat jestem związany z branżą TSL.

Przeszedłem przez różne stanowiska operacyjne i menedżerskie, w różnej wielkości firmach z branży TSL. Współpracuję również, jako niezależny publicysta m.in. z Transport Manager oraz  prelegent na konferencjach branżowych. Obecnie prowadzę dwie firmy w tym UPSWING OPTIMIZE która specjalizuje się w szkoleniach i doradztwie w branży TSL. 

Moimi klientami są duże, średnie oraz małe firmy, głównie z sektora transportu drogowego.  Mogą Państwo liczyć na merytoryczne przygotowanie, które będzie przeplatać się z doświadczeniem i znajomością realiów transportu drogowego w Polsce i zagranicą. W trakcie współpracy jestem otwarty na potrzeby klientów i nie boję się trudnych pytań. Szukam razem z pracownikami naszych klientów rozwiązań gotowych do wdrożenia. Jestem ceniony za kontakt z ludźmi, merytorykę, znajomość branży oraz organizację i rozwiązania. Rekomendacje od naszych klientów, są najlepszym dowodem na potwierdzenie powyższych zdań. 

Oferuję unikalną kombinację umiejętności w sektorze transportu drogowego:
-umiejętności operacyjnie
-umiejętności menedżerskie
-umiejętności edukacyjne

>>Dołącz do mojej biznesowej sieci kontaktów<<

Jesteś zainteresowany ofertą?