Szkolenia

Szkolimy na miarę Twoich potrzeb

Prowadzimy profesjonalne szkolenia dla pracowników przedsiębiorstw transportowych (spedycji oraz przewoźników), z zakresu kompetencji twardych i miękkich. Przeprowadzamy testy kompetencji oraz wywiady z pracownikami, a następnie przygotowujemy praktyczny i wartościowy program szkoleniowy, który uwzględnia potrzeby Twojej firmy. Jesteśmy elastyczni i otwarci na wszelkie sugestie.

Posiadamy gotowe programy szkoleniowe

Możesz również wybrać gotowe programy i moduły szkoleniowe. Bazujemy na regularnie aktualizowanej wiedzy.

Aktualne programy :

  • Planowanie transportu drogowego
  • Świadomość prawna spedytorów
  • Rentowność w transporcie drogowym
  • Komunikacja i zarządzanie operacyjne w zespole spedycyjnym

Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu!

Pracownicy, każdego dnia podejmują decyzje w imieniu Twojej firmy.

Za błędy popełnione przez pracowników, zawsze płacą pracodawcy. 

 

Dla kogo?

Dla wszystkich pracowników zajmujących się organizacją i obsługą transportów drogowych. W szczególności Spedytorzy, Kierowcy, Planiści, Kierownicy, Dyrektorzy i Właściciele firm transportowych/spedycyjnych. 

 

Czas trwania?

Prowadzimy szkolenia:

  • konsultacje (od 1h)
  • jednodniowe
  • weekendowe/kilkudniowe
  • cykliczne
  • integracje (jako element merytoryczny spotkania)
  • krótkie szkolenia tematyczne (będące elementem uzupełniającym inne wydarzenia)

Forma i miejsce szkoleń

Warsztaty stacjonarne – Szkolenie zamknięte dla grupy pracowników w danym przedsiębiorstwie, w siedzibie, bądź w innym wskazanym miejscu.

Warsztaty Online – Niestacjonarne szkolenie zamknięte. Ten sam program szkoleniowy jak w przypadku warsztatów zamkniętych, z użyciem nowoczesnych narzędzi do komunikacji. 

Konsultacje – Online, telefonicznie lub mailowo, krótka i zwięzła forma współpracy w celu przepracowania konkretnego zagadnienia lub problemu.

 

Metody i narzędzia szkoleniowe

Prowadzimy szkolenia w formie warsztatowej, angażującej uczestników w zrozumienie zagadnień, rozwiązywanie problemów, uczące praktycznego wykorzystania zdobywanej wiedzy oraz działania biznesowego. Bazujemy zarówno na własnych case study (kilkaset!), jak i analizie przypadków z doświadczeń kursantów. Stosujemy techniki aktywnego uczenia się, takie jak: praca w grupach, burza mózgów, dyskusje, symulacje i inne. Konfrontujemy teorie i wnioski grup, ustalamy metody działania. Pozostajemy do dyspozycji i kontaktu dla wszystkich uczestników, po zakończeniu szkolenia.

 

Zdobądź przewagę na rynku dzięki kompetencjom! 

 

Jesteś zainteresowany ofertą?